Artykuły

Stanik typu bardotka – kto może się na niego zdecydować?

Stanik typu bardotka – kto może się na niego zdecydować?

Idealny dla kobiet z małym, jak i dużym biustem. O czym mowa? Oczywiście o staniku typu bardotka, który stanowi chętnie wybierany model przez wiele pań, niezależnie od rozmiaru piersi. Jego cechą charakterystyczną, oprócz tego, że eksponuje górną część biustu, są odpinane ramiączka i obecność silikonowej taśmy. Kto może go nosić? Na jakie okazje wybrać? O czym pamiętać przy zakupie?

Dla kogo polecany?

Stanik typu bardotka to uniwersalny model, na który mogą zdecydować się niemal wszystkie przedstawicielki płci pięknej. Jest tylko jeden warunek, a w zasadzie przeszkoda uniemożliwiająca jego założenie. To kiepska kondycja piersi. Jeśli zatem straciły swoją jędrność, elastyczność i młody wygląd, stanik typu bardotka nie będzie dla nich najlepszym sprzymierzeńcem. Co więcej, jeszcze bardziej uwypukli ich niezbyt atrakcyjny wygląd, co rzecz jasna, nie będzie stanowiło waloru kobiecości dla żadnej kobiety. Za to posiadaczki sprężystego biustu mogą bez przeszkód korzystać z jego dobrodziejstwa. Nawet te, które nie są szczęśliwymi posiadaczki obfitych kształtów. Bardotka na szczęście skutecznie zwiększy ich objętość, zapewniając pożądany efekt push-up.

Na jakie okazje będzie odpowiedni?

Stanik typu bardotka to model, którego zadaniem jest podniesienie i pokazanie pięknego dekoltu. Z uwagi na staranne wykonanie, może być wybierany zarówno do codziennych stylizacji, jak również wielkich, wieczorowych wyjść. To właśnie z tego powodu jest często wybierany przez kobiety w dzień ślubu. Ze względu na nisko skrojone miseczki oraz odpinane ramiączka, efektownie eksponuje ramiona i dekolt, zapewniając atrakcyjny wygląd.

Stanik typu bardotka – jak dobrać właściwy?

Wiele pań udając się do sklepu z biustonoszami, na pierwszym miejscu stawia ich atrakcyjny i seksowny wygląd. Czy rzeczywiście jest to jeden z najważniejszych czynników? Jak się okazuje – niekoniecznie, bo choć ważne jest, aby kierować się tym, co nam się podoba, nie można zapominać, że są inne, niemniej istotne detale, które dopiero w połączeniu będą w stanie zapewnić apetyczny wygląd piersi. Tak właśnie jest w przypadku stanika typu bardotka. Ważne, aby dopasować go do kondycji piersi oraz posiadanego rozmiaru. W szczególności jeśli chodzi o obwód, ponieważ jest to jeden z najważniejszych elementów warunkujących przyjemność i komfort jego noszenia. Idealne dopasowanie w obwodzie stanowi bowiem wsparcie dla kręgosłupa i jest ochroną przed bólami pleców, a w skrajnych przypadkach, nawet deformacją piersi.

Similar Posts