Technologia

Naprawa iPhone’a – dlaczego warto wybrać autoryzowany serwis?

Naprawa iPhone'a - dlaczego warto wybrać autoryzowany serwis?

Nasz iPhone ma już swoje lata, zatem jego bateria szybko się rozładowuje, albo widoczne są ślady jego eksploatacji? A może posiadamy dosyć nowe urządzenie, ale czeka nas jego naprawa, bo podczas upadku zbił się ekran, mikrofon nie działa albo mamy inny problem ze swoim smartfonem? W takiej sytuacji warto będzie przemyśleć kwestię wybrania renomowanego serwisu, który oferuje naprawę sprzętu od marki Apple.

Czy warto naprawiać telefon Apple w autoryzowanym serwisie nawet po utracie gwarancji od producenta?

Oczywiście, że tak. Z uwagi na fakt, iż produkty Apple nierzadko są użytkowane wiele lat, ponieważ są lubiane i wytrzymałe. Wiele ułatwień w komunikacji pomiędzy urządzeniami tej marki zachęcają nas do wybrania zegarka, komputera czy telefonu tej firmy. Z tego też względu smartfony Apple są często nabywane nawet używane i to już po stracie gwarancji od producenta. Świadomy kupiec na pewno zapyta o możliwość serwisowania swojego sprzętu. Jeżeli zamierzamy wybrać autoryzowany serwis iphone w Warszawie znajdujący się na ulicy Okopowej 59A  celem naprawy naszego telefonu, to na pewno w razie czego znajdzie się sporo chętnych, aby go odkupić.

Poniżej mapka z dojazdem do serwisu przy ulicy Okopowej 59A

Więcej na stronie: https://flixapple.com/

Naprawa, którą przeprowadzi, chociażby serwis apple na warszawskim Mokotowie, świadczy dobrze o właścicielu i daje też gwarancję tego, iż telefon w czasie napraw był traktowany we właściwy sposób. Zastosowanie oryginalnych komponentów podczas serwisowania, może przedłużyć żywotność posiadanego przez nas sprzętu o następne lata. To istotne kwestie, które każdy spośród przyszłych sprzedawców oraz nabywców iPhone powinien mieć zawsze na względzie.

Poniżej mapa z dojazdem do serwisu przy ulicy Rakowieckiej 45 na warszawskim Mokotowie.

Więcej na stronie: https://flixapple.com/serwis-warszawa-mokotow/

Jak dokonać wyboru odpowiedniego serwisu iPhone i uzyskać wycenę naprawy? 

Dokonując wyboru serwisu iPhone najlepiej, będzie się posłużyć opiniami o danym punkcie, mając jednakże na względzie, iż nie za każdym razem opinia umieszczona w sieci od jednego użytkownika przekłada się na stan faktyczny. Sprawdźmy jednak z pewnością, czy serwis faktycznie istnieje, czy zarejestrowano go jako firmę, zanim postanowimy oddać komuś swój sprzęt. Jeżeli pragniemy uzyskać wycenę naprawy danej usterki, to możemy nawiązać kontakt telefoniczny i zapytać pracownika albo skorzystać z formularza wyceny w internecie. Niektóre wychodzące naprzeciw potrzebom klientów, nowoczesne serwisy telefonów mają w ofercie taką usługę. Wówczas na stronie internetowej będziemy mogli dokonać wyceny za darmo, odpowiadając wcześniej na parę pytań z zamieszczonego tam formularza.

Similar Posts