Zakupy

Jakie gry na Xbox Series S|X i Xbox One obsługuje Logitech G923? 3 propozycje

Jakie gry na Xbox Series S|X i Xbox One obsługuje Logitech G923? 3 propozycje

Należy do grupy kierownic wyścigowych nowej generacji, zwraca uwagę wielokrotnie nagradzanym designem i perfekcyjnie dopasowuje się do fizyki gry. Kierownica Logitech G923 płynnie wprowadza do świata wirtualnej rozrywki i gwarantuje realizm, jakiego nie spotkałeś nigdy wcześniej.

Przekonaj się, podejmując rywalizację w jednej z gier obsługiwanych przez gadżet, który łączy najwyższej klasy komponenty, tworząc wyjątkowo potężną konstrukcję! 

Realizm dzięki konstrukcji klasy premium 

Logitech G923 funkcjonalność zawdzięcza siłowemu sprzężeniu zwrotnemu nowej generacji, konstrukcji klasy premium, łączącej aluminium, stal i skórę i kontroli wspomagania startu. Korzystając z gadżetu, poczujesz pompujące tłoki, skrzypiący pod kołami żwir, przeciążenie, każdorazową zmianę biegów i ostre zakręty. Prawdziwe emocje zapewni także sterowanie silnikiem w zamkniętej pętli – to opcja, dzięki której wychodząc poza ustawienia domyślne, zachowasz precyzję jazdy i maksymalny możliwy realizm. 

Maksymalny komfort gry

Kierownica wyścigowa Logitech G923 została zaprojektowana z myślą o graczach – świadczy o tym umieszczenie elementów sterujących grą bezpośrednio na kierownicy. W praktyce oznacza to, że schematy sterowania w konkretnych systemach (Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, PS4 i PS5) zostały zaprojektowane i wbudowane w taki sposób, żebyś zawsze miał je (dosłownie!) w zasięgu ręki. Niewątpliwą zaletą modelu są także zintegrowane pokrętło, umożliwiające wygodną regulację aż 24 parametrów, progresywny pedał hamulca i wbudowany wskaźnik biegu wstecznego. 

Gry na Xbox Series S|X i Xbox One, w których wykorzystasz możliwości Logitech G923

Do tytułów zaprojektowanych na Xbox Series S|X i Xbox One, w których wykorzystasz wszystkie możliwości kierownicy Logitech G923 należą m.in.:

– Farming Sim 20 – gra symulacyjna, dzięki której przeniesiesz się do świata rolnictwa. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą usiąść za kółkiem wiernie odwzorowanych maszyn i zbierać obfite plony. 

– Forza Horizon 5 – gra pozwalająca uczestniczyć w emocjonujących wyścigach w realnym świecie, tutaj – stylizowanym na Meksyk. 

– GRID – gra wyścigowa, gwarantująca uczestnikom niezapomniane wrażenia. Tym razem w świecie wirtualnym możesz brać udział w wyścigach m.in. Formuły 3, japońskiego Driftu i Le Mans.

Similar Posts