Zakupy

W jaki sposób wykorzystać balony na imprezach okolicznościowych?

W jaki sposób wykorzystać balony na imprezach okolicznościowych?

Kiedyś znane byłe jedynie jako owalne, nadmuchiwane, wiązane na końcu. Jednak, tak jak wiele rzeczy w dzisiejszych czasach, przeszły ogromną rewolucje. W tym momencie na rynku są dostępne balony o różnych wielkościach, kształtach, strukturach, wykończeniach. Ale po co aż tyle? Każdy z nich można wykorzystać w inny sposób.

Litery oraz cyfry

Bardzo popularne w ostatnim czasie, utrzymujące się na topie, są balony w kształcie liter oraz cyfr. Są używane do upamiętnienia ważnej liczby np 18-te urodziny, 25-ta rocznica ślubu. Z liter w łatwy sposób można ułożyć napis lub symbol. Mogą to być inicjały imion za parą młodą na weselu, lub pełny napis. Często można spotkać gotowe zestawy do ułożenia w frazy takie jak Happy Birthday, 100 lat, Bride to be, Happy New Year. Literki i cyferki pozwalają na łatwą personalizację wydarzenia.

Wyjątkowe kształty dla dzieci i nie tylko

Rewolucja objęła również balony foliowe. Aktualnie można dostać je w wielu fantastycznych wzorach. Gdyby chcieć je tu wymienić wszystkie, nie starczyłoby na to czasu i miejsca na stronie internetowej. Dzięki takiemu obszernemu wyborowi, można dotrzeć do wyjątkowych i wpasowujących się w styl imprezy lub zainteresowania najważniejszych osób przyjęcia. Można postawić na motywy zwierzęce, koty, psy, dinozaury, ale też inne jak owoce, auta, elementy roślinne. Dużą grupę takich balonów tworzą jednak te z postaciami z bajek i filmów, mogą się przydać do organizacji wieczoru filmowego czy spełnić oczekiwania dziecka co do posiadania swojego idola na urodzinach.

Modelowanie balonów

Przekształcanie długich, nadmuchanych elementów w niewiarygodne inne przedmioty np miecze, serduszka, psy, żyrafy to klasyk. Można zatrudnić dodatkowego animatora do nauki bawienia się takimi balonami lub samemu stać na czele wszystkich dzieci i nauczyć składania i skręcania. Tak zapełniony czas dzieciom będzie bardzo twórczy i zawsze w punkt. Najmłodsi uczestnicy wielu imprez będą się świetnie bawić, co pozwoli rodzicom na chwilę oddechu.

Girlandy

Kiedyś były one układane ręcznie, dmuchane, balon, po baloniku. Aktualnie są do zakupienia gotowe zestawy takich ozdób girlandowych w wielu kolorach. Jest to świetny pomysł na ozdobę danego miejsca oraz oszczędzenie sporej ilości czasu. Umiejscowienie takiego elementu w głównym miejscu, sprawi, że efekt wow będzie zapewniony, a duża część całej aranżacji wnętrza pod imprezę zrobiona. Wielu pokochało te rozwiązanie dodatkowo za uniwersalizm. Sprawdzi się na różnego typu przyjęciach m. in. urodzinach, weselach, rocznicach, wieczorach panieńskich.

Tradycyjne, okrągłe

O takim typie można łatwo zapomnieć, znając inne ciekawe rozwiązania i ewolucje odnośnie balonów. Natomiast warto i takie elementy wykorzystać na przyjęciu. Można potraktować je jako ozdobę, umiejscowioną przy suficie, podłodze, meblach itp. Sprawdzą się jako urozmaicenie wypełnione confetti, które w trakcie można przebić. Napisy na balonach markerem lub specjalnymi naklejkami pozwolą na wykonanie nawet długiego napisu upamiętniającego ten dzień. Gdy zabraknie tematów do rozmów, w łatwy sposób można zabawić gości zabawą z balonami. Do popularnych należą taniec w parach z balonami, balonowa miłość, pompowanie na czas i wiele innych.

Similar Posts