Lifestyle

TOP 6 programów telewizyjnych, które obejrzysz online na żywo

TOP 6 programów telewizyjnych, które obejrzysz online na żywo

Oglądanie programów przed tradycyjnym odbiornikiem niewątpliwie ma swój urok. Ekran jest zazwyczaj większy niż na komputerze czy laptopie, zwykle możemy też wygodnie się rozsiąść w fotelu czy na kanapie. Wielu z nas żyje jednak w biegu, nie mając możliwości skorzystania z tak komfortowych warunków.

Z tego względu coraz większą popularnością cieszy się telewizja online. Dzięki możliwości śledzenia wielu kanałów na poręcznym laptopie, tablecie lub telefonie możemy cieszyć się telewizyjną rozrywką w praktycznie dowolnym miejscu i czasie – na przykład w podróży albo podczas wizyty u znajomych lub rodziny. Zapraszamy do przeglądu wybranych programów telewizyjnych, które można oglądać na żywo dzięki możliwościom, jakie daje telewizja online.

Piłkarska Liga Mistrzów

Najsłynniejsze i najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe w piłce nożnej możemy śledzić także przez Internet. Starcia najlepszych piłkarzy na świecie to prawdziwe święto dla każdego kibica. Mecze Champions League można oglądać na sportowych kanałach Polsatu, a wybrane pozycje również na antenie Telewizji Polskiej i stronie kanału TVP Sport. Możliwość oglądania sportu na żywo przez Internet to szansa na kibicowanie w większym gronie – najciekawsze mecze najlepiej oglądać ze znajomymi.

„Wydarzenia” Polsatu

Emitowany codziennie o 18:50 serwis informacyjny jednej z największych polskich stacji. Jeśli chcemy pozostać na bieżąco i śledzić najświeższe doniesienia z Polski i świata, a wieczorem nie ma nas jeszcze w domu, telewizja online dostępna z dowolnego urządzenia będzie idealnym rozwiązaniem.

„Rolnik szuka żony”

Ten emitowany już ponad 6 lat na antenie TVP1 reality show stale utrzymuje się na pozycji najpopularniejszego lub jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w naszym kraju. Jeśli chcemy obserwować niekonwencjonalne miłosne perypetie i autentyczne przeżycia prawdziwych ludzi, a nie zawsze mamy dostęp do telewizora o właściwej porze, możemy dostarczyć sobie rozrywki także przez Internet.

„Milionerzy”

Wznowiony 3 lata temu, niezwykle emocjonujący teleturniej TVN umożliwia wygranie naprawdę ogromnych pieniędzy. Jego atrakcyjność podnosi fakt testowania wiedzy uczestników na żywo – jako widzowie możemy w tym samym czasie zmierzyć się z testem wiedzy i sprawdzić w jakiej dziedzinie brakuje nam przydatnych informacji.

„Taniec z gwiazdami”

Dawniej emitowany przez TVN, obecnie ten sam sprawdzony w wielu krajach format zaczął produkować Polsat. Interesująca formuła dostarcza wielu wrażeń estetycznych i muzycznych, a jednocześnie pozwala śledzić życie ulubionych gwiazd. To także szansa na obserwowanie, jak nasi ulubieńcy zachowują się w stresujących sytuacjach i w kontakcie z utalentowanymi tancerzami.

„M jak miłość”

Produkowana od 20 lat saga rodziny Mostowiaków od lat przyciąga wielomilionową widownię do TVP2. Kultowy serial zarówno dostarcza rozrywki, jak i pozwala utożsamiać się
z bohaterami ulubionej serii To jedna z najpopularniejszych polskich produkcji – mimo że wyemitowano już ponad półtora tysiąca odcinków, nowe historie wciąż interesują kolejnych widzów.

Telewizja online – gdzie oglądać ulubione programy?

Poszczególne stacje telewizyjne od jakiegoś czasu rozwijają własne portale udostępniające materiał z kanałów w Internecie. Coraz częściej wykorzystywaną opcją jest także dołączenie pakietu TV do swojej umowy z dostawcą Internetu. Takie usługi oferuje wiele polskich firm, na przykład INEA – zdecydowanie warto zwrócić uwagę na rozbudowany serwis INEA Online TV, który umożliwia oglądanie treści na żywo.

Similar Posts