Artykuły

Lalki Ever After Hight – Royalsi i Rebelsi, czyli kim chcę zostać, gdy dorosnę

Lalki Ever After Hight - Royalsi i Rebelsi, czyli kim chcę zostać, gdy dorosnę

Lalki Ever After Hight to dzieci znanych postaci z bajek oraz z mitologii. Oprócz sławnych rodziców łączy ich to, że chodzą do tego samego prestiżowego liceum Ever After Hight. Wśród wielu kobiet znajduje się jeden rodzynek – syn łowczego z bajki „Królewna Śnieżka i siedem krasnoludków”. Lalki są przepiękne – zachwycą każdą dziewczynkę. Córki znanych bohaterów mają lśniące włosy w różnych barwach oraz prześliczne kreacje. Przypominają swoich rodziców, aczkolwiek mają bardziej nowoczesny styl.

Lalki Ever After Hight – bajki dla dzieci oraz mit o Erosie

Lalki Ever After Hight przybliżają nam znane bajki dla dzieci. Jedna z lalek nawiązuje również do greckiego mitu o Erosie. Poza możliwością dobrej zabawy spełniają one również funkcję edukacyjną. Do każdej lalki dołączony jest statyw. Lalkę można po zabawie odłożyć na półkę w pozycji stojącej. Do lalek dołączony jest magiczny klucz. Pełni on rolę szczotki do przepięknych włosów młodych dam. W zestawie znajduje się również list. Dowiadujemy się z niego, jaka jest historia oraz zainteresowania każdego z dzieci znanych postaci bajkowych. Jakie postaci możemy poznać dzięki lalkom Ever After Hight? W kolekcji lalek znajdują się:

  • córka Śnieżki;

  • córka Śpiącej Królewny;

  • córka Złej Królowej;

  • córka Kopciuszka;

  • córka Czerwonego Kapturka;

  • córka Złotowłosej;

  • córka Pinokia;

  • córka Szalonego Kapelusznika;

  • córka Erosa – boga miłości z greckiej mitologii;

  • syn Łowczego z bajki „Królewna Śnieżka i siedem krasnoludków”.

Poznajemy więc osiem najpopularniejszych bajek oraz jeden grecki mit. Dla dzieci to wspaniała zabawa – tym bardziej, że większość tych historii znają od najmłodszych lat.

Lalki Ever After Hight – niesamowita historia

Lalki Ever After Hight mają swoją własną historię. Chodzą one to tej samej klasy w prestiżowym liceum Ever After Hight. Oczekuje się od nich, że pójdą one w ślady swoich rodziców. Nie wszystkim dzieciom się to podoba. Córka Złej Królowej chce żyć własnym życiem. Popiera ją kilkoro uczniów, którzy również nie chcą podążać śladami swoich rodziców. Tworzy się grupa Rebelsów, którzy sprzeciwiają się narzuconym z góry rolom oraz grupa Royalsów, którzy chcą pójść w ślady rodziców. Jest to wspaniała historia, która uczy dzieci asertywności. W prawdziwym życiu bardzo często zdarza się, że rodzice planują przyszłość swoim dzieciom. Chcą, aby dzieci poszły w ich ślady lub oczekują, że ich dzieci zrealizują ich niespełnione marzenia o wspaniałej karierze baletnicy, modelki, łyżwiarki, czy lekarza. Historia ta uczy dzieci, że mają one prawo decydować o swoim życiu. Wybierając szkołę, podejmujemy bowiem decyzję, która w dużym stopniu będzie miała wpływ na całe nasze życie. Warto więc wybrać taką przyszłość, która będzie pokrywała się z naszymi zainteresowaniami.

Lalki Ever After Hight gwarantują świetną zabawę. Dziewczynki mogą je czesać, przebierać, odgrywać przy ich pomocy teatrzyk oraz wymyślać ich dalsze losy. Lalki oraz ich historie pełnią również funkcję edukacyjną oraz wychowawczą. Dzieci dzięki historii córek słynnych bajkowych postaci uczą się asertywności oraz stają się świadome, że mają prawo, aby podążać za własnymi marzeniami. Nawet jeśli znacznie odbiegają one od marzeń ich rodziców.

Similar Posts