Artykuły Lifestyle

Zimowy wyjazd językowy

Zimowy wyjazd językowy

Często bywa tak, że kończą się pomysły na efektywne i radosne spędzanie czasu przez młodego człowieka. Przychodzi myśl, że w kilku miejscach już się było i odchodzi ochota na szukanie czegoś wyjątkowego, co może mile zaskoczyć. W takich przypadkach warto zainwestować w kolonie młodzieżowe za granicą.

Może do Londynu?

Bardzo często organizowane są zimowe wyjazdy językowe dla różnych grup wiekowych. Zależnie od szkoły różnią się od siebie programowo, dlatego trzeba dokładnie przejrzeć oferty konkretnych placówek, aby wybrać tę najlepszą. Takie obozy to nie tylko sucha nauka i trochę zwiedzania, ale przede wszystkim zabawa i poznawanie nowych ludzi. Język angielski poznawany jest w formie luźniejszej niż w  typowej szkole. Organizowane są liczne warsztaty, quizy, zabawy w grupach, eskapady turystyczne po mieście i poza jego granice, a to wszystko pod czujnym okiem bardzo dobrych instruktorów.  Mnóstwo szkół i biur turystycznych organizuje obozy zimowe w Londynie, ale tez innych, ciekawych zakątkach, w które warto wyruszyć.   

Zwiedzanie i nauka

Londyn to bardzo piękny zakątek, dlatego warto tu przyjechać i przeżyć niezapomnianą przygodę, nie tylko językową. Zimowe zwiedzanie Londynu może być bardzo frapujące, ponieważ jest to miejsce z tysiącami zabytków i o ciekawej historii. Wycieczka z przewodnikiem anglojęzycznym może wiele nauczyć. Nie tylko nowych słówek, ale też budowania zdań i poznawania obcej mowy na gorąco. Jak się można nie cieszyć, kiedy podczas jednego krótkiego wyjazdu oprócz ciekawego programu zajęć lekcyjnych, dużo się zwiedza. Dobrej rozrywki na pewno nie zabraknie nikomu, bo można ją dopasować do swoich oczekiwań i pasji.

Zakwaterowanie

Zazwyczaj mieszka się u rodziny, dlatego to także jest dobra okazja do szlifowania swojego języka oraz poznawania zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii. Nie ma obaw o bezpieczeństwo dziecka, ponieważ każda rodzina jest zawsze dokładnie sprawdzona. Oczywiście w cenę wliczają się także posiłki: śniadania, lunch i obiadokolacje. Zależenie od oferty szkoły językowej można być zakwaterowanym na obrzeżach Londynu lub bliżej centrum. Możliwości jest dużo, wystarczy dobrze poszukać i zdecydować na najlepsze rozwiązanie dla swojego dziecka na obóz zimowy. Dziecko przyjedzie do Polski z bogatą wiedzą o mieście, ludziach, ale też z nowymi umiejętnościami językowymi.

Więcej na https://www.atas.pl/pl/obozyzimowe

Similar Posts