Artykuły

Płytki, które gwarantują wysoką jakość i niecodzienny design

Płytki, które gwarantują wysoką jakość i niecodzienny design

Ceramica Limone jest to firma, która stawia na funkcjonalność, światowy design oraz walory użytkowe. W kolekcji można znaleźć stylowe płytki ceramiczne, które wyróżniają się nieszablonowym wzornictwem, unikatowym designem oraz funkcjonalnością. Dzięki stylowym systemom podłogowym można zaaranżować każdą przestrzeń zarówno w domu, mieszkaniu, apartamencie, hotelu czy też lokalu użytkowym. Dają one pełną swobodę w aranżacji przestrzeni łazienkowej, salonowej czy też kuchennej. Wśród propozycji na szczególną uwagę zasługują płytki ścienne oraz modele podłogowe.

Kolekcje modnych płytek od renomowanego producenta

Płytki ścienne od Ceramica Limone w zależności od konkretnej kolekcji, inspirowane są drewnem, betonem, kamieniem, stylem industrialnym czy też klimatem glamour. Łączą one w sobie kreatywność, pomysłowość oraz walory wizualne. Doskonale prezentują się na ścianie obok wanny czy też prysznica. Na szczególną uwagę zasługują także płytki na podłogę, które również wyróżniają się ekstrawaganckim wyglądem i oryginalnością. Stalowo-szare, brązowe czy też beżowe kompozyty można zastosować w salonie, biurze oraz pokoju dziennym. Stwarzają one przytulną atmosferę i dodają wnętrzom charakteru.

Płytki kuchenne, które nawiązują do stylu industrialnego

Ceramica Limone oferuje również kolekcję modnych i funkcjonalnych płytek kuchennych czy też płyt tarasowych. Pierwsze z wymienionych są odporne na skoki temperatur, wilgoć i unoszącą się parę. Są łatwe w zachowaniu czystości. Nawet po wielu latach wyglądają jak nowe. Nie widać na nich zniszczeń ani zarysowań. Wśród modnych produktów kuchennych można wymienić płytki, które nawiązują do stylu industrialnego oraz rustykalnego. Posiadają one ciekawe wzory, które dają efekt spękania. Wyglądają one bardzo gustownie i efektownie.

Mrozoodporne płytki tarasowe do nowoczesnego budownictwa

Ceramica Limone jest to firma, która oferuje również wysokojakościowe płytki tarasowe. Ich cechą szczególną jest fakt, że wykazują odporność na mróz i skoki temperatur. Dzięki temu nawet podczas srogiej zimy nie pękają i przez długi czas zachowują ładny, estetyczny wygląd. W najnowszych kolekcjach można znaleźć płytki drewnopodobne, produkty inspirowane klimatem retro a także stylem grunge. Ciekawie prezentują się także ekskluzywne kafle Ceramica Limone, które nawiązują stylistycznie do klimatów glamour. Modnie wyglądają także kafelki, które imitują beton. Dodają one charakteru przestrzeni tarasowej i doskonale komponują się z nowoczesnym budownictwem.

Similar Posts