Zakupy

Japońska perfekcja w długopisach Pilot

Japońska perfekcja w długopisach Pilot

Długopisy kojarzą nam się głównie z tanimi i nietrwałymi artykułami z supermarketu, które szybko się gubią i łatwo psują. Traktujemy je jako oczywisty element naszego codziennego życia, bez którego nie moglibyśmy się obyć. Długopisami zapisujemy listy zakupów, numery telefonów, ważne informacje, notatki w zeszytach oraz wypełniamy urzędowe dokumenty. Choć dla wielu wygląd długopisu, jego jakość i komfort pisania nie mają znaczenia, nie ulega wątpliwości, że są to istotne aspekty, na które warto zwrócić uwagę, wybierając akcesoria piśmiennicze. Długopis jest obecnie najczęściej używanym przyrządem do pisania, swoją popularnością znacznie przewyższa pióra wieczne i kulkowe. Codziennie na świecie produkuje się i sprzedaje miliony długopisów. Jak wśród tylu różnych modeli, znaleźć zatem ten właściwy długopis, którym wygodnie i bezproblemowo przez wiele długich lat będziemy zapisywać zarówno te istotne, jak i trywialne myśli? Zastanawiając się nad odpowiednim producentem i modelem, z pewnością należy wziąć pod uwagę długopis Pilot.

Długopis Pilot przyjazny dla środowiska i uwielbiany przez miliony

Japoński producent przyborów piśmiennych z siedzibą w Tokio swoją działalność rozpoczął od wyrobu piór wiecznych. Szybko rozszerzył jednak zakres swoich usług. Dziś długopis Pilot kojarzony jest głównie z wymazywalnym tuszem, którego chętnie używają dzieci w szkole. Warto jednak wiedzieć, że marka Pilot oferuje znacznie więcej niż tylko przybory szkolne. W strategię firmy wpisany jest ciągły rozwój i innowacje. Dzięki temu Pilot wypuścił niedawno na rynek serię piór i długopisów wykonanych z materiałów recyklingowych. Najprzyjaźniejszy dla środowiska jest Bottle-2-Pen (B2P), który składa się w 90,4% z komponentów przetworzonych. W większości przypadków używa się plastiku PET z butelek, dlatego czasami nazywa się go „PetPen”.

Długopis Pilot jest także często wręczany jako prezent na różne okazje. Kolekcja MR znana jako Metropolitan bądź Cocoon oferuje niezawodne i eleganckie długopisy przeznaczone dla tych, którzy w długopisach widzą coś więcej niż tylko przydatne narzędzie do pisania. Długopis Pilot Metropolitan cechuje się klasycznym smukłym kształtem przypominającym pióro dopasowanym klipsem oraz delikatnymi zdobieniami. Dostępne złote i srebrne warianty czynią z niego wyjątkowo estetyczny i niedrogi prezent.

Długopis Pilot Metropolitan – klasyk w nowoczesnym wydaniu

W serii Pilot Metropolitan znajdziemy także modele dopasowane do nieco mniej formalnych okazji. Nasycone kolorami wzory Retro Pop z pewnością przypadną do gustu młodszym użytkownikom. Długopis Pilot Metropolitan wykonany jest z metalu pokrytego lakierem. Charakteryzuje go duża trwałość oraz japońska precyzja i staranność wykonania. Najnowszej generacji tusz olejowy A-INK ma właściwości atramentu i doskonale sprawdza się na każdym rodzaju papieru.

Poszukując ekskluzywnych akcesoriów i narzędzi piśmienniczych odwiedź sklep internetowy TwojePioro.pl, w którym znajdziesz m.in. długopisy Pilot z serii Metropolitan w wielu wariantach kolorystycznych.

Similar Posts