Moda

Jaki golf damski wybrać?

Jaki golf damski wybrać?

W zimę każda kobieta chętnie sięga po golf. Jest ciepły, miły w dotyku, a dodatkowo skutecznie chroni przed zimnem jeden z newralgicznych elementów naszego ciała, czyli gardło. Golfy damskie to jednak nie tylko dobre rozwiązanie z praktycznego punktu widzenia. Ubrania te dają wiele możliwości stylizacji, pozwalają jednocześnie czuć się wyjątkowo komfortowo i modnie. Aby to było możliwe, warto jednak umiejętnie dobrać golf do sylwetki.

  1. Golf dla każdej kobiety?
  2. Golf damski dla szczupłej kobiety
  3. Nieco większe kształty
  4. Duży biust i golf

Golf dla każdej kobiety?

Wśród wielu kobiet nadal panuje niesłuszne przekonanie, że golfy to idealne jesienno-zimowe ubrania, ale wyłącznie dla kobiet szczupłych, u nienagannej sylwetce, łabędziej szyi i do tego najlepiej jeszcze wysokich. Tak jednak nie jest. Golf to ubranie, które sprawdzi się na większości kobiecych sylwetek, pod warunkiem jednak, że zostanie on odpowiednio dobrany do figury. Cieplutki i miękki, ochroni przed mrozem, a ponadto, zapewni nienaganny wygląd, ponieważ odpowiednio dobrany zatuszuje ewentualne mankamenty i newralgiczne miejsca, a jednocześnie podkreśli kobiece krągłości.

Golf damski dla szczupłej kobiety

Szczupła i wysoka dziewczyna może założyć właściwie każdy golf i  swobodnie przebierać w różnorodnych fasonach, a tych, jak widać, jest niemało: https://www.renee.pl/golfy-damskie. Golfy damskie idealnie podkreślają szczupłą sylwetkę, jednocześnie optycznie powiększając mały biust. Jeśli zależy ci na takim efekcie, warto postawić na zdobienia na wysokości klatki piersiowej, jak również na szeroki, wywijany kołnierz. To ostatnie rozwiązanie sprawdzi się także, gdy zależy ci na zrównoważeniu proporcji przy zbyt wąskich ramionach.

Nieco większe kształty

Nie każda kobieta może pochwalić się szczupłą sylwetką. Wiele osób ma nieco krąglejsze kształty. Spora część kobiet marzy o ukryciu nieco większego brzuszka, obszerniejszych uda czy szerokich bioder. Przy nieco pełniejszej sylwetce warto postawić na dłuższy golf o klasycznym fasonie. Pozwoli on skutecznie zamaskować wszystkie newralgiczne miejsca. Przy bardziej rozbudowanych sylwtekach lepiej unikać grubszych splotów, koniecznie należy zrezygnować z poziomych linii i dużych wzorów. Wszystkie te modele optycznie powiększają bowiem sylwetkę, dodając jej ponadto zupełnie niepotrzebnej ciężkości. Zdecydowanie lepszym wyborem jest golf w formie tuniki podkreśli Twoją figurę.

Duży biust i golf

Nadal panuje powszechne przekonanie, że golf i duży biust to złe połączenie. Nic jednak bardziej mylnego. Wybierając model do dużego biustu, warto natomiast postawić na golf pozbawiony poziomych zdobień i splotów. Dobrym rozwiązaniem jest także luźny golf o fasonie pudełka. W połączeniu z dłuższym naszyjnikiem będzie się on prezentował idealnie.

Similar Posts