Turystyka

Aparthotel w Białce Tatrzańskiej blisko Term – czy warto?

Pas gór to jeden z najpiękniejszych regionów w całej Polsce. Rozciągające się na południu naszego kraju wzgórza zachwycają swoim niepowtarzalnym klimatem i malowniczym wyglądem każdego turystę. Wśród górskich miejscowości w ostatnich latach ogromną popularność zyskała niewielka wieś podhalańska Białka Tatrzańska.

Pas gór to jeden z najpiękniejszych regionów w całej Polsce. Rozciągające się na południu naszego kraju wzgórza zachwycają swoim niepowtarzalnym klimatem i malowniczym wyglądem każdego turystę. Wśród górskich miejscowości w ostatnich latach ogromną popularność zyskała niewielka wieś podhalańska Białka Tatrzańska. Jedną z największych atrakcji tego miejsca stanowi kompleks basenów termalnych Bania. Czy warto więc wybrać się do Białki Tatrzańskiej i wynająć aparthotel, aby skorzystać z cudownych właściwości term? 

Relaks i odpoczynek tylko w Termach Bania! 

Białka Tatrzańska to niewielka, ale piękna i spokojna miejscowość górska. Za sprawą kompleksu basenów termalnych Bania wieś zaczęła przyciągać tysiące turystów każdego roku, którzy chcą zaznać pełni wypoczynku i relaksu w wodach z głębin. Wody termalne mają bowiem bardzo pozytywny wpływ na ludzki organizm – kąpiel obniża poziom stresu, odpręża, nawilża skórę, redukuje zaczerwienienia, pomaga w walce z trądzikiem, eliminuje bóle mięśni i stawów, przyśpiesza metabolizm i wiele więcej. W związku z tak dużą popularnością basenów termalnych w bezpośredniej okolicy term powstał ogromny aparthotel Białka Tatrzańskaa wokół niego wiele innych hoteli, które gwarantują komfortowy i udany pobyt każdemu ze swoich gości. Turyści odwiedzający Białkę Tatrzańską mogą więc nie tylko skorzystać z cudownych właściwości wód termalnych, ale również dodatkowych udogodnień, które oferuje niejeden apartament Białka Tatrzańska. Mowa tutaj o atrakcjach, takich jak zabiegi pielęgnacyjne w salonie SPA czy też zabiegi kosmetyczne, fizjoterapia, rehabilitacja, sauna czy grota solna. 

pexels-eberhard-grossgasteiger-640781.jpg

A w przerwach od błogiego wypoczynku…

Białka Tatrzańska słynie przede wszystkim z kompleksu basenów termalnych, ale na tym nie kończy się bogactwo atrakcji tej niewielkiej miejscowości. Na terenie tej niewielkiej górskiej miejscowości znajduje się ogromny ośrodek narciarski Kotelnica, który oferuje wiele tras i wyciągów narciarskich dla miłośników zimowego szaleństwa. Początkujący narciarze mogą z kolei skorzystać ze szkółki narciarskiej – goście, którzy zdecydują się na pokoje do wynajęcia Białka Tatrzańska, mogą więc w kilka dni nabyć umiejętność jazdy na nartach bądź snowboardzie. Do dyspozycji turystów przeznaczone są również kilkukilometrowe trasy biegowe z malowniczym widokiem na szczyty Kotelnicy i Jankulakowskiego Wierchu. Dodatkowo, ośrodek Kotelnica z trasami narciarskimi o różnym poziomie trudności jest dostosowany do potrzeb narciarzy w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. 

Similar Posts